България излиза за трета чиста победа срещу Румъния! Гледайте мача ТУК!!!

Женският национален волейболен отбор на България ще се опита да постигне трета чиста победа на първия турнир от европейската квалификация в предварителна Група Е, на който сме домакини. Момичетата на селекционера Иван Сеферинов ще играят срещу Румъния в последния си мач на турнира. Срещата, която е тази вечер, ще закъснее заради петгеймовата драма между Швейцария и Черна гора преди това и ще започне около 18,20 часа в зала "Христо Ботев" в София, като ще бъде предавана пряко по БНТ HD.

До момента българските "лъвици", които са абсолютен фаворит в тази квалификация, записаха две категорични победи над Швейцария и Черна гора с по 3:0 гейма. В същото време Румъния започна с малко изненадваща загуба от черногорките с 1:3 първия гейм, а вчера надигра Швейцария с 3:1. Това означава, че днешния двубой между България и румънките ще бъде от много голямо значение преди втория турнир в групата следващата седмица в Пиатра Нямц (Румъния). Само победителят в крайното класиране в групата ще се класира директно за Европейското първенство през 2017 година в Азербайджан и Грузия.

ГЛЕДАЙТЕ мача БЪЛГАРИЯ - РУМЪНИЯ онлайн ТУК!!!