Джо Харт с първа суха мрежа в Италия

Националният вратар на Англия Джо Харт записа първа суха мрежа в Серия "А" с екипа на Торино. Стражът запази вратата си без гол в домакинството на Емполи от 4-ия кръг на първенството. Двубоят на "Олимпико" в Торино завърши 0:0, като двата тима не успяха да си вкарат попадение. Първата част "биковете" бяха по-добри, но пропуснаха няколко положения. Интересното е, че първите 45 минути имаше общо пет жълти картона, което е рекорд за този сезон в калчото.

Втората част Алберто Джилардино и Рикардо Сапонара пропуснаха да отбележат във вратата на Харт и срещата завърши без гол. Равенството бе първо и за двата тима този сезон, като и двата отбора имат по четири точки.