100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:0

Клоп: Играем адски добър футбол

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп засипа с похвали своите играчи след успеха с 2:1 над Челси. Това е трети голям успех за мърсисайдци от началото на сезона след победите над Арсенал (4:3) и Лестър (4:1). Германският специалист пък заяви след мача, че за него е наслада да гледа играта на своя отбор, който демонстрира "адски добър футбол".

"Разбира се, че съм доволен. Още от първата секунда се движехме изключително добре по терена. Показахме и бърза мисъл. Справихме се чудесно и заслужено водехме на полувремето. Трябва да се научим по-добре да налагаме нашия игрови план. Толкова често през този сезон Челси бележи в последните минути. Всъщност обаче аз не помня те да имаха някакви сериозни положения в мача. Ние имахме кратък момент, в който не бяхме толкова добри, но това е нормално срещу толкова силен съперник. Играем адски добър футбол. Наистина ми е приятно да го гледам. През втората част имахме малко повече трудности, но важното е, че реагирахме добре след получения гол", заяви Клоп.