Рожденикът Костадинов си пожела много победи и трофеи със синята фланелка

Полузащитникът на Левски Георги Костадинов навърши днес 26 години. Роден на 7 септември 1990-а в Царево, сърцатият халф започва да играе в професионалния футбол през 2010 година като състезател на Черноморец (Поморие). През зимата на 2012-а преминава през Лудогорец, с чийто състав става два пъти шампион на страната. През лятото на 2013-а, в търсене на повече минути за изява, полузащитникът слага фланелката на Берое.

"Пожелавам си на първо място да съм здрав, а след това много победи и трофеи с Левски. Отборът ни върви възходящо и смятам, че радостните мигове за нашите привърженици предстоят. Много се надявам и да си спечеля постоянно място в националния отбор, което е моя лична цел", обяви Георги Костадинов пред БТА.

В дебюта си за Лудогорец на 18 март 2012-а влиза в 78 минута в игра и след 6 минути отбелязва и първия си гол - при победата с 5:0 над Светкавица (Търговище). От 3 юли 2015 година Костадинов е част от отбора на Левски като вече има 34 изиграни мача и 4 отбелязани гола.