Ники Михайлов допусна три гола при повторния си дебют за Мерсин

Вратарят Николай Михайлов започна в титулярния състав на Мерсин при поражението с 1:3 у дома срещу Йени Малатияспор в среща от първия кръг на втора турска дивизия. Българският национал остана на терена през цялата среща при повторния си дебют с екипа на Мерсин. Михайлов се подвизаваше в отбора до преди един сезон.

Перейра даде аванс в полза на Малатия в 17-ата минута, а Бубакар Диалиба удвои аванса за гостите седем минути след почивката. Толга Сахин намали изоставането на Мерсин в 65-ата минута, но Мурат Акча оформи крайното 3:1 в последните секунди на мача.