Владо Стоянов: Всички знаем, че силата ни не е в защита - оставихме си сърцата и душите

Вратарят на Лудогорец Владо Стоянов похвали съотборниците си за представянето им и победата с 2:0 над чешкия шампион Виктория (Пилзен) в първи мач от плейофния кръг на ШЛ, който се игра пред 17 000 зрители на стадион "Васил Левски".
Лудогорец - Виктория (Пилзен) част II "Ще има още 90 минути, които ще са изключително тежки. Виктория е много здрав и подреден отбор. Най-важното беше да не допуснем гол. Днес си казахме, че дори да допуснем, ще вкараме повече от тях. Радващо е, че не допуснахме и отиваме с лека преднина. Техните положения идваха след центрирания и статични положения.

Радвам се, че успях да се намеся в тези моменти, защото всички знаем, че силата на Лудогорец не е в защита и при статични положения.
Лудогорец - Виктория (Пилзен) част II Не трябва да се превъзбуждаме преди реванша. Естествено, че трябва да го отпразнуваме, но все пак трябва да си свършим работата следващата седмица.

Не смятам, че беше леко. Беше доста трудно. Момчетата си оставиха сърцето и душата. Един Дяков не спря да тича и отнема топката. Поздравления за моите колеги - всеки помагаше на другия, показахме, че сме добър колектив", обяви стражът на орлите.