Георги Миланов герой за ЦСКА в 93-ата минута, качи "армейците" на върха (видео)

Българският национал Георги Миланов донесе победата на ЦСКА (Москва) с 1:0 при гостуването на Урал в мач от третия кръг на Премиер лигата. Родният халф се разписа в 93-ата минута след разбъркване в наказателното поле и донесе втора победа за "армейците", която временно ги изкачи на първата позиция в класирането. Миланов, който се завърна в Москва след преотстъпване в Швейцария, се появи на терена в 71-ата минута на мястото на Зоран Тошич.

Срещата беше много скучна и голови възможности почти нямаше. Преди почивката те изцяло отсъстваха, а след нея опитите на "армейците" донесоха само няколко разбърквания и непрецизни изпълнения. В края Ласина Траоре изостри атаките, но не беше точен в завършващата фаза. В 93-ата минута ЦСКА изпълни едва третия корнер в двубоя, получи се меле, при което Миланов беше най-съобразителен. Номер 8 насочи топката между краката на вратаря след изстрел от 10 метра.