100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:0

Чочев герой с гол в 120-ата минута

Българският национал Ивайло Чочев се превърна в герой за Палермо. Халфът донесе измъчената победата на "розовите" с 1:0 над Бари с хубав гол в 120-ата минута. Двубоят на "Ренцо Барбера" бе мач от третия кръг на Купата на Италия. Родният талант бе точен с удар от над 23 метра, като не остави шансове на Микай, който преди това спаси няколко положения.

Така сицилианците се класираха в последната секунда на продълженията, като на 30-и ноември ще играят срещу Удинезе или Специя. Голът бе първи за Чочев от дълго време насам за Палермо и първи за Купата на Италия, след като имаше досега три попадения в Серия "А". За последно обаче се бе разписвал през сезон 2014/2015 година, а миналата година не се разписа нито веднъж в общо 28 мача.

Чочев бе титуляр за Палермо и обра овациите на тифозите с представянето си. Бившият полузащитник на ЦСКА бе близо до гол още 17-ата минута, когато стреля опасно от фаул. 23-годишният футболист вече има 47 мача и 4 попадения за Палермо.