Гамаков с втора победа в Полша

Бившият халф на Ботев (Пловдив) Милен Гамаков игра като титуляр за Лечия (Гданск) при втората победа на тима от началото на сезона в Полша. Отборът на българина надви с 3:1 Висла (Краков) и събра 6 точки, с които заема 5-о място във временното класиране.

Гамаков игра до 62-ата минута, когато отстъпи мястото си на Марко Пайшао. Именно той оформи крайния резултат в 89-ата минута. Другите два гола за Лечия отбеляза Флавио Пайшао, а за гостите точен беше Рафал Богуски.

Лечия има амбиции да е сред лидерите в Екстракласата този сезон. В тима личат имената на доста известни футболисти като Милош Красич, Славомир Пецко, Якуб Вавжиняк и Рафал Волски.

ЛЕЧИЯ (ГДАНСК) - ВИСЛА (КРАКОВ) 3:1
1:0 Ф. Пайшао (30)
1:1 Р. Богуски (57)
2:1 Ф. Пайшао (68)
3:1 М. Пайшао (89)