Астра и Копенхаген оставиха развръзката за след седмица (видео)

Отборите на Астра (Гюргево) и ФК Копенхаген завършиха наравно в първия мач помежду си от третия предварителен кръг на Шампионската лига. Двата тима си поделиха по едно полувреме. Румънците бяха по-активни преди почивката и успяха да открият резултата още в седмата минута, когато Филип Тейшейра се разписа. Португалският ветеран се оказа на точното място в наказателното поле и със силен удар вкара за 1:0.

След паузата обаче датчаните се вдигнаха в по-настъпателни действия и това им донесе успех в 64-ата минута, когато Томас Деланей бе оставен непокрит в наказателното поле и изравни. По този начин развръзката от сблъсъка остава за след седмица в Копенхаген.

АСТРА - КОПЕНХАГЕН 1:1
1:0 Тейшейра (7)
1:1 Деланей (64)