Копенхаген вкара още шест на Крусейдърс по пътя си напред в ШЛ

Отборът на Копенхаген довърши по категоричен начин северноирландския Крусейдърс по пътя си към третия предварителен кръг в Шампионската лига. В първия мач датчаните спечелиха с 3:0 като гост, а днес нанизаха още 6 попадения във вратата на съперника, за да докарат общия резултат от двата мача до разгромното 9:0 в своя полза.

Головете за домакините днес бяха дело на Павлович в 15-ата, Митчел от дузпа в 45-ата, Корнелиус в 48-ата и 76-ата минута, Фалк в 58-ата и Грегуш в 69-ата минута.

По този начин Копенхаген напълно безпроблемно стигна до третия предварителен кръг на турнира, където го чака румънският Астра (Гюргево).