Национална Лига Футзал: Амиго Северозапад - ССК "ИУ" ВАРНА

Дерменджиев: Отиваме в Белград, за да се класираме - можем да вкараме три гола на реванша

Наставникът на Лудогорец Георги Дерменджиев обяви, че тимът му може да отстрани Цървена звезда, въпреки че днес орлите завършиха 2:2 при домакинството си на сръбския шампион.

"Едно първо полувреме, в което бяхме безупречни. През второто полувреме допуснахме две грешки, от които вкараха два гола. Отборът се стъписа, заигра индивидуално и допуснахме други грешки. Но като цяло отборът стоя добре на терена. Мачът не е приключил, има още 90 минути и дори повече.

Всички искат да се бие, емоцията е много голяма. Головете не бяха от надиграване, а от грешки. Лудогорец е много добър отбор, с опитни футболисти и можем да преодолеем Цървена звезда.

Не ни изненадаха с нищо, както, предполагам, и ние. В тези мачове който сбърка и оттам става проблем. Контролирахме играта, но пресечени топки, имаше ситуации, в които бяхме по-разредени. Мисля че Лудогорец направи един много добър мач.

Лудогорец - Цървена звезда 2:2
Имаме възможностите и футболистите, отиваме в Белград, за да се класираме. Естествено, че съм оптимист. Както на нас ни вкараха, така и ние можем да вкараме два или три гола.

Звезда бяха затворени, чакаха на контраатака и вкараха два гола", коментира Дерменджиев след първия мач от третия предварителен кръг на ШЛ срещу сръбския шампион.

снимки: Марин Маринов, Sportal.bg