Стяуа си тръгна с ценно равенство от Прага (видео)

Румънският Стяуа измъкна много ценно реми при гостуването си на Спарта (Прага) от третия предварителен кръг на Шампионската лига. Тимът от Букурещ се добра до 1:1 в гостуването си в столицата на Чехия, а попадението на чужд терен може да има голямо значение в реванша.

Мачът започна добре за домакините, които първи откриха резултата в 35-ата минута. Тогава след центриране от корнер Жозеф Шурал с глава прати топката в мрежата за 1:0.

Стяуа обаче се добра до равенството в 75-ата минута, когато Никулае Станчиу с прекрасно изпълнение от фаул докара нещата до 1:1.

Така двата тима ще решат всичко в реванша в Букурещ, но голът на чужд терен дава леко предимство на Стяуа.