Вход / Регистрирай се

Гледай на живо

Таня Гатева коментира жребия за европейските квалификации

Григор "хруска" 10 км за закуска

Григор "хруска" 10 км за закуска

Григор Димитров показа на феновете си как започва денят за него. Най-добрият български тенисист в момента се подготвя за участието си на турнира във Вашингтон (САЩ), като днес се очаква той да научи първия си съперник.

Освен на тренировки във фитнеса, хасковлията залага и на всекидневни кросове. "Просто обикновените 10 км за закуска", написа той като коментар към своя снимка, която публикува в социалната мрежа "Инстаграм".

Гришо ще започне участието си директно от втория кръг, тъй като е поставен под №12 в основната схема на турнира на твърди кортове с награден фонд 1,9 млн. долара. Българинът има гарантирани 20 точки за световната ранглиста и 10550 долара. Миналата година Димитров достигна до третия кръг на турнира. Водач в схемата е Джон Иснър (САЩ).

Следвай ни:

Още от Тенис

Виж всички