Ботев (Пд) победи Трявна в контрола

Ботев (Пловдив) победи с 1:0 Трявна като гост в поредната си контрола от подготовката си за новия сезон.
Даниел Кутев отбеляза единствения гол в мача в 27-ата минута. Той се разписа след отлична асистенция на Асен Чандъров.

"Жълто-черните" имаха превъзходство, но проявиха неточен мерник пред вратата на домакините. През втората час възпитаниците на Николай Костов отново доминираха, но не можаха да отбележат друг.

Ботев: М. Димитров, И. Рамадан, К. Стоянов, К. Димитров, Г. Купенов, Я. Маледже, Р. Апостолов, М. Георгиев, Д. Кутев, А. Чандъров, Н. Милев (Цветомир Панов, Крум Стоянов, Серкан Юсеин, Бризола, Тодор Неделев, Жоао Пауло, Иван Стоянов).