Динамо (З) взе своето в Скопие, загуба за Митрев и равенство за Живко Миланов (видео)

Динамо (Загреб) победи с 2:1 като гост Вардар (Скопие) и е фаворит за класиране в третия квалификационен кръг на Шампионската лига. Хърватският първенец си осигури солиден аванс още до почивката с попадения на Неманя Мюскович и Жуниор Фернандес, а македонците върнаха един гол в началото на второто полувреме.

Амбициозният Ред Бул Залцбург се измъчи с латвийския Лиепая, но стигна до минимален успех с 1:0 с попадение на Джонатан Сориано в 83-ата минута.
АПОЕЛ (Никозия) с Живко Миланов в състава си направи нулево равенство при гостуването си на уелския ТНС, а БАТЕ Борисов не се затрудни със скромния Сейнайоен и спечели с 2:0.

Най-драматичен беше мачът между Апоел (Беер Шева) и Шериф на Божидар Митрев. Израелците играха повече от час с човек повече и получиха две дузпи, за да се наложат с 3:2.

ВАРДАР (СКОПИЕ) - ДИНАМО (ЗАГРЕБ) 1:2 (0:2)
0:1 Мюскович (21)
0:2 Фернандес (30)
1:2 Амбарцумян (54)

ТНС - АПОЕЛ (НИКОЗИЯ) 0:0

АПОЕЛ (БЕЕР ШЕВА) - ШЕРИФ (ТИРАСПОЛ) 3:2 (1:1)
0:1 Иванчич (22)