Героят за Жалгирис Серж Нюаджи очаква тежък мач в Разград

Бившият футболист на ЦСКА Серж Нюаджи, който се превърна в герой за Жалгирис при обрата срещу Лудогорец в първия мач от втория предварителен кръг на Шампионската лига във Вилнюс, очаква изключително нежък реванш в Разград. Нюаджи влезе в игра в 60-ата минута при резултат 1:0 за българския шампион, изравни в 78-ата, а седем минути по-късно изработи гола за Мантас Куклис за победното 2:1.

“Преди да се появя на терена треньорът ми каза, че вярва в мен, което бе допълнителна мотивация.  На реванша в България ще ни бъде много по-трудно, но ние вярваме във възможностите си. Трябва да довършим започнатото”, каза още Нюаджи, който бе избран за играч на мача във Вилнюс.