Русия и Чили не се победиха в Москва (видео)

Националните отбори на Русия и Чили направиха равенство 1:1 в приятелски мач, игран на стадион "ВЕБ-Арена" в Москва. Маурисио Исла откри за шампиона на Южна Америка в 56-ата минута, а в 67-ата Виктор Васин изравни. През второто полувреме след сблъсък с Артуро Видал контузия получи защитникът на Сборная Фьодор Кудряшов, който беше принудително заменен.

Алексис Санчес остана на резервната скамейка, но секунди след появата си в игра намери по перфектен начин Исла, който отблизо преодоля Игор Акинфеев. Отговорът на руснаците не закъсня и десетина минути по-късно Виктор Васин засече с глава центриране от ъглов удар и се разписа за 1:1.

За отбора на Станислав Черчесов това беше последна контрола преди старта на Купата на конфедерациите. В груповата фаза съперници на Русия ще са Нова Зеландия, Португалия и Мексико.

РУСИЯ - ЧИЛИ 1:1
0:1 М. Исла (56)
1:1 В. Васин (67)

Снимка: Спорт-Експрес