Пресконференция на Николай Костов преди мача със Славия

Митов: Хубаво е, че спечелихме преди мача с ЦСКА! Излизаме да ги бием

Наставникът на Левски Николай Митов бе доволен от футболистите си след победата с 1:0 като гост над Дунав. Той изрази задоволство, че успехът идва преди битката за второто място с ЦСКА-София.

"Загубихме два двубоя, нормално беше да търсим победата, да покажем характер. През първото полувреме те имаха положения, ние пропуснахме два гола. През второто полувреме играхме по-добре и заслужено победихме. След две загуби е нормално да търсиш победата и тя да ни донесе увереност.

Предстои ни мач с ЦСКА, хубаво е, че победихме днес. Минев и Прохазка са опитни футболисти, помогнаха. Изпълниха всички тактически задачи момчетата. Другите отбори не ме интересуват. Излизаме за победа срещу ЦСКА, естествено. Да се реваншираме пред нашите фенове.

Хубаво е да имам всички футболисти на разположение. Днес не сме се пазили за картони. Въобще не сме говорили да мислим по този начин. Момчетата трябва да показват постоянство и да работят. Искам да завършим първенството и тогава да говорим за лятото. Не е коректно сега да говорим", каза специалистът в Русе.