Юношите на Лудогорец удариха 4 греди и изпуснаха два гола преднина

Лудогорец U19 изпусна своите гости от Ботев  (Пловдив) в мач, в който “орлите“ имаха тотално преимущество на терена, удариха 4 греди и изпуснаха още един куп положения, за да се стигне до крайното 3:3.  Двубоят бе от 29 кръг на първенството на Елитната юношеска група до 19 години.

През първото полувреме момчетата на Юри Васев нямаха проблеми и поведоха с 2:0, след попадения на Мартин Милков и Мехмед в 40-ата и 45-ата минута. В 57-ата минута на второто полувреме Иван Великов си отбеляза автогол и гостите намалиха резултата. В 70-ата минута отново Мартин Милков даде преднина от 2 гола на разградчани. В края на мача, след далечен удар на пловдивчани и индивидуална грешка в отбраната на Лудогорец гостите изравниха резултата и си тръгнаха с точка.

„Такива мачове се случват много рядко. Играхме добре, създадохме много положения, ударихме 4 греди и накрая вместо да победим със 7-8 гола, се наложи да преглътнем равенство. Но това е футболът. Убеден съм, че наесен ще изглеждаме далеч по-добре, въпреки че и през тази кампания нито един отбор не ни надигра“, коментира Юри Васев.

снимка: ludogorets.com