Вход / Регистрирай се

Гледай на живо

Гледайте на живо: Южна Корея - Чехия

Добри новини за Ботев Пд

Добри новини за Ботев Пд

Ботев (Пловдив) ще разчита на всичките си футболисти срещу Берое в първия мач от плейофите на елиминационната фаза във втората осмица на Първа лига. За това информираха от лагера на "канарчетата". Антонио Вутов, който страдаше от пресечен мускул се възстановява бързо и ще бъде готов за предстоящия двубой. Наказанията да не играят в по една среща на Радослав Терзиев и Цветомир Панов изтекоха.

Двата отбора ще се изправят един срещу друг, след като "канарчетата" завършиха втори в Група "А", а "зелените" от Стара Загора спечелиха Група "Б" в плейофите.

Първият мач е на 15 май (понеделник) в Пловдив, а реваншът в града под Аязмото е четири дни по-късно - на 19 май, като и двете срещи са с начален час 20:00.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички