Balkan Grand Prix 6

Юношите на ЦСКА-София победиха Левски

ЦСКА-София победи Левски с 1:0 при юношите, родени през 2001 година. Победното попадение за "червените" отбеляза Андрей Йорданов след изпълнение на пряк свободен удар шест минути преди края. През първото полувреме възможности за откриване на резултата почти липсваха.

През втората част Огнян Николов от ЦСКА-София удари напречната греда, а след изстрел на Асен Дончев от дистанция топката мина на сантиметри от страничния стълб.

Шест минути преди края Андрей Йорданов отбеляза единственото попадение от пряк свободен удар. Минути преди това той пробва късмета си от дистанция, но топката мина до гредата. Голмайсторът е племенник на игралия преди няколко години в ЦСКА Евгени Йорданов.

ЦСКА-София U16 - Левски U16 1:0

1:0 Андрей Йорданов (74)

ЦСКА-София: Кристиян Сотиров (в) (к), Стоян Иванов, Николай Рагин, Ертан Тахиров, Дейвид Симеонов, Кристиан Върбанов, Йоан Бауренски, Андрей Йорданов, Асен Дончев, Огнян Николов, Росен Петров

Резерви: Майкъл Георгиев (в), Крум Николов, Димитър Жабов, Стефан Димитров, Митко Русанов, Георги Денев

Треньор: Сашо Борисов

Левски: Цветелин Ставрев, Александър Макрис (Йордан Георгиев), Томислав Папазов, Васил Сапунджиев, Виктор Викторов (Юлий Подвързачов), Георги Александров (Никола Русинов - Константин Иванов), Гален Ненов-капитан, Мартин Петков, Лъчезар Георгиев, Симеон Димитров (Христо Саръстов), Ивайло Иванов (Карим Езедине)

Снимка: Официален сайт ЦСКА-София

Треньор: Георги Тодоров