ЦСКА-София се оплака, че го режат жестоко от първия отбор до децата - ето новите претенции

ЦСКА-София, чрез официалния си сайт, се оплака, че юношеският тим до 19 години е бил ощетен при равенството 1:1 срещу Дунав в Русе от "скандален съдия". Това не е първа претенция на червените, като те на няколко пъти заявиха, че реферите ги ощетяват на всички нива - от първия отбор до децата.

Ето какво пише този път сайтът на ЦСКА-София:

"Скандален съдия спря ЦСКА в Русе

ЦСКА U19 стигна само до 1:1 при гостуването си на Дунав 2010 U19 в Русе. Мачът се игра на терена на Русенския университет и бе в изключително тежко състояние, което попречи и на двата отбора да покажат добра игра. Домакините поведоха още в осмата минута на мача, а след това ЦСКА упражни сериозен натиск. Той даде резултат в 22 минута, когато Айкут Рамадан възстанови равенството от дузпа. След това играта се изнерви, а реферът Красен Георгиев също имаше своя сериозен принос за това. До края на полувремето той не отсъди 100% дузпа за червените, а после изгони Митко Митков по изключително странен начин. Митков получи абсолютно незаслужен жълт картон, а буквално минута-две по-късно извърши нарушение за жълт картон, който в случая се яви втори и така армейците трябваше да доиграят мача в намален състав. Реферът пък демонстрира странен критерий и при удар без топка срещу състезател на ЦСКА, който доведе до...жълт картон. Въпреки това момчетата на Ивайло Станев натиснаха, но така и не успяха да стигнат до победен гол във вратата на домакините. ЦСКА ще подаде жалба срещу съдийството.

След изиграването на кръга ЦСКА U19 продължава да е едноличен лидер в Елитната група до 19 години с актив от 62 точки. В следващия кръг червените приемат Монтана на базата в Панчарево. Срещата е на 13 май (събота) от 16:00 часа."