На "Местайя": Очакван резултат, неочакван голмайстор (видео)

Напълно според очакванията Валенсия разгроми изпадналия вече Осасуна с 4:1 в среща от Примера дивисион. И двата тима обаче вече на играят за нищо и логично срещата не представляваше такъв интерес за местните фенове, много от които си спестиха разходката до "Местайя".

Тези, които все пак уважиха отбора, видяха как Есекиел Гарай (22',45') вкарва цели два гола. Аржентинският защитник реализира през първото полувреме при две свои включвания в предни позиции.

След почивката Симоне Дзадза (70') и Родриго Морено (75') добавиха по един гол на празна врата, за да дойдат финалните секунди, когато Мигел Олавиде завърши точно добра атака на Осасуна за крайното 4:1.

В последните два уикенда на сезона Валенсия ще играе с Еспаньол и Виляреал, а тимът от Памплона ще се сбогува с Ла Лига с мачове срещу Гранада и Севиля.