Зидан: Убедих се, че в Реал няма футболист в лоша форма

Треньорът на Реал Мадрид Зинедин Зидан остана доволен от играта на резервите при победата с 4:0 като гост на изпадащия Гранада в 36-ия кръг.

"Гледаме само себе си и ще търсим победи и в следващите ни три мача от първенството. Днес използвах ротация в състава с идеята всеки да получи определени минути игра. Целта е всички футболистида са готови физически, а това е много важно на този етап от сезона.

От видяното мога смело да кажа, че всички играчи на Реал са в добра форма. Мачът с Гранада започна отлично за нас, вкарахме бърз гол, след което всичко ни се получаваше. Сега ни чака кратка почивка и започваме да мислим за реванша с Атлетико от Шампионската лига", коментира Зидан.