100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:4 /почивка/

Джан: Това беше най-добрият гол в кариерата ми

Полузащитникът на Ливърпул Емре Джан определи попадението си срещу Уотфорд при победата с 1:0 като гост като най-добрия в кариерата си. Джан се разписа в края на първото полувреме с гол, който беше определен като претендент за номер 1 през сезона в Премиър лийг.

"Никога не бях вкарвал така, освен може би в детството. Това определено е най-добрият гол в кариерата ми. Видях свобоно пространство и се затичах назад. Последвах инстинкта си, нямах време за мислене.

Най-важното е, че спечелихме трите точки в един много важен мач. Ако спечелим и следващите си три двубоя, то ще бъдем в Шампионската лига", коментира Джан, който в същото време стана първият футболист на Ливърпул, разписвал се на "Викъридж Роуз" от 10 години насам. Последният гол за "мърсисайдци" при гостуване на Уотфорд обеше отбелязан на 13 януари 2007 година от Питър Крауч.