На живо: Вижте как разрушават стадион "Българска армия"

Гуардиола: Оставащите домакинства ще бъдат решаващите за топ 4

Надеждите на Манчестър Сити за финиширане в топ 4 лежат изцяло на предстоящите три домакински мача, заяви мениджърът на "гражданите" Пеп Гуардиола след равенството 2:2 като гост на Мидълзбро. "Небесносинити" имат 66 точки в класирането и заемат четвъртото място в подреждането, като имат еднакъв брой точки с третия Ливърпул и една повече от четвъртия Манчестър Юнайтед.

"Класирането ни за Шампионската лига зависи от домакинските ни мачове. Имаме трудни срещи, така че трябва да подходим внимателно към всяка от тях", каза Гуардиола. "Гражданите" приемат последователно на своя "Етихад" намиращия се в добра форма тим на Кристъл Палас, шампиона Лестър и осмия в подреждането Уест Бромич, преди да закрият сезона си с гостуване на Уотфорд.