Мъри Стоилов смачка Стойчо Младенов (видео)

Трикратният шампион на Казахстан Астана на Станимир Стоилов разби с 3:0 като гост водения от Стойчо Младенов Кайсар. Срещата между двата тима бе от 9-ия кръг на местния шампионат. Шампионите не оставиха никакво съмнение в по-голямата си класа и през целия двубой диктуваха играта. Твумаси (28) и Майевски (34) се разписаха за победители през първата част, а крайният резултат оформи Муратзайев от дузпа в 76-ата минута.

Домакините завършиха срещата с човек по-малко, след като техен играч бе изгонен в 74-ата минута. След успяха Астана и Мъри са на върха с 22 точки, следват Иртиш и Тобол с по 17. Стойчо Младенов и Кайсар са шести с 12 точки.