Борусия (Д): Не сме мечтатели, но има шанс

След домакинската загуба с 2:3 преди седмица в лагера на Борусия (Дортмунд) са умерени в изказванията си преди реванша срещу Монако от четвъртфиналите в Шампионската лига.

"Не сме мечтатели - наясно сме, че шансовете ни не са големи, но все пак ги има", заяви изпълнителният директор на германците Ханс-Йоахим Ватцке при потегляното на тима за Франция днес.

Срещата на "Сигнал Идуна Парк" мина под емоциите от бомбената атака срещу автобуса с играчите на Борусия, при която бяха ранени Марк Бартра и един полицай.

"През изминалата играчите се справиха изключително, направо извън възможностите на човек. Всичко това ни дава сила и увереност", добави шефът на "жълто-черните".

Спортният директор Михаел Цорк даде за пример изминалия двубой на вестфалци с Айнтрахт (Франкфурт), спечелен с 3:1: "Особено през второто полувреме се видя, че можем да атакуваме опасно и да вкарваме".

Реваншът на Лазурния бряг е в сряда от 21:45 часа.