Септември (Симитли) с нова победа у дома

Отборът на Септември (Симитли) победи у дома с 2:0 Балкан (Ботевград) в среща от 24-ия междинен кръг на Югозападната трета лига. Възпитаниците на Спас Стоименов играят много силно у дома  тази пролет и имат само победи на новия стадион в Симитли.

Головете да победата реализира Ибрахим Алим. Юношата на Пирин 2001 реализира и двата гола в 51-та и 59-та минута. През първото полувреме Анатоли Лулейски пропусна дузпа за Септември. Със спечелените 3 точки домакините остнаха на третото място в класирането с актив от 49 точки. А Балкан остава в опасната зона на 14-то място с актив от 23 точки.

5 април 2017, сряда, 17:00 ч / XXIV кръг:
Пирин (Гоце Делчев) - Вихрен 1925 (Сандански) 2:1
Рилски спортист 2011 (Сам) - Сливнишки герой 0:2
Септември (Симитли) - Балкан 1929 (Ботевград) 2:0
Хебър 1918 (Пазарджик) - Велбъжд (Кюстендил) 7:1
Миньор (Перник) - Чепинец (Велинград) 2:3
Пирин (Разлог) - Струмска слава 1927 1:2
Ботев 1937 (Ихтиман) - Свобода 2011 (Пещера) 1:0