Нова "червена" победа в дербито! ЦСКА - София съкруши Левски с 3 гола през първото полувреме - на живо с отзивите

Изтича ли времето на Санчес в Арсенал?

Чилийската звезда на Арсенал Алексис Санчес се е забъркал в скандал със съотборници по време на една от последните тренировки на "артилеристите" преди снощното гостуване на Ливърпул и затова е останал на пейката на "Анфийлд".

Това твърдят местни медии, докато версията на мениджъра Арсен Венгер беше, че решението му е било плод на избраната тактика за мача. Каквато и да е била тя, явно се сработи, защото Арсенал загуби с 1:3, а включването на Санчес през второто полувреме не донесе нужната промяна.

Английските медии  разкриват, че Санчес си тръгнал преди края на заниманието в сряда, а отношението на чилиеца предизвикало гнева на някои от играчите, като дори се стигнало до спречкване в съблекалнята.  Всичко това отприщва спекулациите, че той ще си тръгне през лятото. Фаворит за подписа му е Интер.