Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Карло Анчелоти похвали защитата

Старши треньорът на Байерн (Мюнхен) Карло Анчелоти бе доволен от своя отбор, въпреки неубедителното представяне и минималната победа с 1:0 у дома срещу Волфсбуг в турнира за Купата на Германия.

Баварците, рекордьори с 18 купи в турнира, се надяваха да се извинят на феновете за равенството срещу Шалке през уикенда с изразителна победа и направиха добър старт - Дъглас Коща откри за 1:0 в 18-та минута с удар от далечно разстояние. След това обаче играчите на Карло Анчелоти заиграха лошо и не създадоха достатъчно положения, което изкара на преден план Мануел Нойер. Вратарят спаси чисти положения за гол при удари на Юнус Мали и Даниел Дидави в 83-та минута, за да съхрани крехкия аванс на своя тим.

"Изглеждахме добре в защита, бяхме по-компактни. Последните десетина минути бяха проблематични за нас, но в останалата част от мача играхме добре. Разбира се, има какво да подобрим, но в сравнение с мача срещу Шалке видях повече енергия във футболистите", каза Анчелоти.