Созопол и Ботев (Гълъбово) си вкараха пет гола

Созопол победи с 3:2 Ботев (Гълъбово) в контрола, която се игра на стадиона в Поморие. Символичните домакини поведоха петата минута с 1:0 чрез Мартин Сечков, който засече топката във вратата след центриране от корнер. В 24-ата минута Ботев можеше да изравни, но ударът на Дончо Атанасов срещна напречната греда. До края на полувремето Атанасов и Коларов пропуснаха да изравнят.

След почивката Созопол вкара още два гола. В 54-ата минута Станимир Баев покачи на 2:0 от дузпа. В 63-ата минута Деян Христов беше изведен в пеналта и се разписа за 3:0. До края на мача Ботев върна два гола. В 74-ата минута защитникът Борисов си отбеляза автогол след неразбирателство с вратаря за 3:1. В 90-ата минута Стоян Кижев се възползва от подаване на Трайков и фиксира крайното 3:2. 19-годишният камерунец Патрик игра за Ботев в последните 30 минути на спаринга и направи един пропуск пред вратата на Созопол.