Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Първата загуба не стресна Хофенхайм (видео)

Първата загуба за сезона - срещу РБ (Лайпциг) преди седмица - не се оказа проблем пред Хофенхайм, който веднага се върна на победния път. Днес отборът на младия Юлиан Нагелсман разгроми Майнц 05 с 4:0 вкъщи в мач от 19-ия кръг на германския елит и ще посрещне новата седмица на трета позиция, ако Борусия (Дортмунд) не спечели по-късно тази вечер. За Хофе това е десети пореден двубой този шампионат, в който не допуска поражения на своя стадион.

Още в 5-ата минута Марк Ут заби великолепно попадение за 1:0. Гостите бяха пречупени чак към края, когато в рамките на девет минути се разписаха още Марко Терацино и Адам Салай на два пъти.

"05" нямат успех от четири кръга насам и почти сигурно отпадат от битката за място в Лига Европа.