Кун Теменужков бележи пред погледа на помощника на Луис Енрике (видео)

Българският нападател в детско-юношеската школа на Барселона Кун Теменужков вкара първия си гол за 2017 година. Нашето момче, което след четири дни ще навърши 17 години, днес по обяд се разписа в мач от юношеското първенство на Каталуня за победата с 4:0 над гостуващия Дам. Кун влезе в игра след почивката и отбеляза за 3:0 в 87-ата минута. Първият удар на българина беше спасен, но след това последва точна добавка в мрежата.

Любопитното е, че днешният мач в клубната база на каталунците "Жоан Гампер" беше наблюдаван от първия помощник на Луис Енрике - Хуан Карлос Унсуе. Над всички днес беше младата звезда на "лос кулес" Рики Пуиг, който блесна с гол и три асистенции. Барса продължава да е лидер в класирането след 20-ия кръг.