В Италия: Дибала ще бъде титуляр срещу Рома

Най-резултатният играч на Ювентус в Серия “А” Пауло Дибала ще се завърне сред титулярите на отбора за следващия кръг от първенството, който е изключително важен - домакинство на Рома. Както е известно, Дибала не започна от първата минута предишните два двубоя от Калчото с Интер (0:0) и Болоня (3:0), но пък бе на терена от самото начало за Купата срещу Дженоа. Там той се разписа и даде асистенция на Гонсало Игуаин при победата с 2:0, която класира “Старата госпожа” на четвъртфиналите.

По информация на “Премиум Спорт” Дибала ще бъде титуляр срещу Рома, а Марио Манджукич ще остане на пейката, след като му бяха поставени 13 шева на контузения прасец.

Джанлуиджи Буфон и Матиа де Шилио обаче няма да се възстановят навреме за дербито с “вълците”, но пък Хуан Куадрадо вероятно ще попадне в групата.