Проблеми в Борнемут преди гостуването на "Стамфорд Бридж"

Борнемут ще бъде без контузените Чарли Даниълс и Джошуа Кинг в двубоя срещу Челси от четвъртфиналите на Купата на Лигата на Англия в сряда, съобщи мениджърът Еди Хоу. Защитникът Даниълс е с контузия на слабините след загубата с 0:4 от Ливърпул във Висшата лига в неделя, а нападателят Кинг беше заменен в 31-ата минута на същия двубой заради травма на подколяновото сухожилие.

Преди гостуването на Борнемут на "Стамфорд Бридж" Хау каза, че травмите на двамата играчи не са сериозни. "Ние трябва да ги оставим извън състава за утрешния мач и ще видим дали ще бъдат на разположения за следващия двубой срещу Манчестър Сити", каза мениджърът на Борнемут пед клубния сайт.

"Ние трябва да сме сигурно, че ще напуснем "Стамфорд Бридж" с позитивен начин на мислене", добави Хау. Нападателят Калъм Уилсън, който има три гола в осем мач за тима този сезон заради сериозни контузии на коляното, му е поставена болкоуспокояваща инжекция и той не е тренирал с отбора днес.