Анжи разгроми СКА Хабаровск, Венци Христов влезе резерва

Анжи разби у дома СКА (Хабаровск) с 4:0 в дербито на дъното от 19-ия кръг на руската Премиер лига. Българският нападател на гостите Венцислав Христов се появи като резерва в 52-ата минута на мястото на Маркович, но влизането му не повлия на негативния развой на мача.

Гостите от Хабаровск останаха с човек по-малко в 26-ата минута, когато червен картон получи вратарят Александър Криворучко.

Домакините откриха още в първата минута чрез аржентинския нападател Хуан Лескано. Точни за Анжи бяха още Владимир Полуяхтов (8), Иван Маркелов (43) и молдовският бранител Игор Армаш (85).  След загубата, която е пета поред, отборът на СКА остава твърдо последен с 12 точки. Анжи е предпоследен, 15-и, с 19.