Загорчич: Не знам какво стана, Омар и малкият Тони си вкараха автоголове

Наставникът на Славия Златомир Загорчич отдаде загубата на белите с 1:2 при гостуването на Етър на малшанс. Причината е, че тимът му вкара и трите гола в този двубой, но загуби, а освен това изпусна няколко добри възможности за попадение.

“Не знам какво стана. Успяхме да вкараме и трите гола - два в нашата врата и един в противниковата. Можехме да вкараме втори гол и да решим мача, Минчев беше сам, но…

Търсихме да играем като първото полувреме, даже още по-здраво. Но първо Омар си вкара автогол, а после и малкия Тони.

Нямахме късмет в заключителните минути. Имахме Калоян, Омар и още една ситуация сам срещу вратаря. Следващия мач срещу Левски трябва да го изиграем много по-сериозно и дисциплинирано”, коментира треньорът на белите.