Делио Роси сложи синьото шалче и заяви: С 10 човека продължихме да атакуваме и създадохме много положения

Наставникът на Левски Делио Роси обяви, че победата над Локомотив (Пловдив) с 1:0, постигната след като сините играха 45 минути с човек по-малко, е напълно заслужена.

“Опитахме да променим нещо. След червения картон не успяхме да видим дали промените са добри. Заслужавахме да спечелим мача. Създадохме много чисти голови положения. По един начин играхме досега, това е една алтернатива, която имаме.

С човек по-малко създадохме доста повече положения, отколкото в други мачове. Адаптирахме се към отделните качества на футболистите, но трябва да работим още много.

Първото полувреме бяхме мотивирани, през втората част не направихме някакви промени като футболисти, продължихме да атакуваме. Важна е победата. Всеки успех дава самочувствие”, коментира Роси.