Царско село разгроми "шейховете"

Тимът на Царско село разби с 5:1 Нефтохимик в мач от 14-ия кръг на Втора лига. Играчите на Никола Спасов не оставиха никакви шансове на пълния аутсайдер в групата.

Още от самото начало домакините поведоха с дежурните две попадения на своя голмайстор Светослав Диков, който вече има 12 гола в 12 мача в шампионата. Страхотен гол на Павел Петков, който се разписа с удар буквално от центъра, увеличи преднината на "царете" в средата на първата част. Последният вкара и втори гол в 50-ата минута, когато преодоля стража Христиан Славов и вкара за 4:0.

Царско село - Нефтохимик@@@Малко по-късно Цветан Филипов намали с глава. Той стори това в 59-ата минута.

Царско село - Нефтохимик@@@Галин Минков обаче вкара пети гол за Царско село в 81-ата минута, като донесе най-голямата победа на домакините през сезона. Футболистите на Спасов има седем победи от осем домакинства, като единствено срещу Литекс завършиха 0:0. Столичани имат вече най-добрата атака в шампионата с 27 отбелязани гола, а Царско село излезе на второ място с 28 точки. Петата поредна загуба за "шейховете" остави тима на последно място с едва четири точки.Царско село - Нефтохимик@@@