Слован изпусна преднина от два гола, Божиков не игра

Отборът на Слован (Братислава) допусна неприятно домакинско равенство 2:2 срещу последния в класирането тим на Сеница. Столичани водеха с два гола на полувремето, но допуснаха изравняване през втората част и изпуснаха важни две точки в битката за титлата. Българинът Васил Божиков не взе участие в този мач.

Борис Секулич даде преднина на Слован в 7-ата минута, а Якуб Марес удвои от дузпа в 33-ата минута.

През втората част обаче Сеница успя да се добере до равенството с два гола за три минути. Денис Дуга намали резултата в 46-ата минута, а в 49-ата Оливер Подхорин вкара за крайното 2:2.