Бивш халф на ЦСКА се прояви с красив гол в ЛЕ (видео)

Вардар (Скопие) не успя да се противопостави на Розенборг и загуби с 1:3 гостуването си на норвежкия шампион в мач от група “L” на Лига Европа. Почетния гол за македонците отбеляза бившият халф на ЦСКА Жуан Фелипе. Бразилецът вкара много красиво попадение в 90-ата минута, след като технично прехвърли вратаря на домакините.

Розенборг поведе с гол от дузпа на Никлас Бендтнер в 25-ата минута. Този резултат се запази до почивката, но след нея норвежците вдигнаха оборотите и решиха всичко в своя полза. В 56-ата минута Андрес Конрадсен стреля мощно от границата на наказателното поле и матира стража на Вардар Филип Гачевски, а в 68-ата Вегар Еген Хеденщад направи 3:0 след хитър пас на Бендтнер.

В края домакините се отпуснаха и така се стигна до гола на Жуан Фелипе. След две седмици Вардар е домакин на Реал Сосиедад, а Розенборг ще гостува на водача в групата Зенит.