Уникалната форма на Имобиле продължава

Отборът на Лацио продължава да мачка далеч от "Олимпико". Тимът на Симоне Индзаги разби с 3:0 Верона на "Марк Антонио Бентегоди" в мач от 6-ия кръг на Серия "А", като продължи положителната си серия при гостувания. "Орлите" имат три успеха от три мача далеч от столицата, докато на своя стадион записаха равенство, победа и загуба в първите си три двубоя.

Намиращият се в уникална форма Чиро Имобиле отново бе герой за Лацио. Голмайсторът отбеляза първите две попадения преди почивката, като вече има осем гола през сезона в първенството. Той даде аванс на тима си с точно изпълнена дузпа в 24-ата минута, след което удвои в 40-ата минута с хубаво попадение. Националът на Италия асистира за дебютния гол на Адам Марушич в 60-ата минута, като изравни своя личен рекорд от три асистенции за един сезон, а са минали едва шест мача

Лацио се изкачи на четвърто място с 13 точки, докато Верона остана с едва две точки в класирането.