Левски "София-Запад" отстъпи от холандския шампион в UEFA Futsal Cup

Шампионът на България по футзал Левски "София-Запад" загуби втората си среща от квалификациите на Шампионската лига в Трьомсо. "Сините" отстъпиха с 2:3 на холандския Т'Кноопунт, след като стартираха ударно участието си на UEFA Futsal Cup с 6:0 срещу шотландския първенец ТМТ.
Тимът на Николай Михов може да съжалява за развитието на срещата, тъй като водеше с 2:1 на холандския шампион, а сега вече разчита на чудо, за да се класира в следващата фаза. Само първият тим продължава напред, а холандците излизат срещу аутсайдера в групата, в последната си среща.

Първи Цеяр даде аванс на холандците в 7-ата минута, но при следващата атака Димитър Петев изравни. Йосиф Шутев донесе пълен обрат на столичани в 19-ата минута, но този път играчите на Т'Кноопунт върнаха мигновено попадението. Това се случи секунди преди края на първата част. Този път точен бе Адил Зутан.

Второто полувреме започна с нов гол на Цеяр, който се оказа победен. Така Левски остана с три точки, като в последната среща играе срещу Сярмтролан от Норвегия.  Двубоят от група "Н е утре от 13:30 часа, а норвежците също имат три точки, след като загубиха с 2:4 от Т'Кноопунт и победиха с 3:2 ТМТ.