ЦСКА (Москва) извоюва пето поредно участие в групите (видео)

За пета поредна година ЦСКА (Москва) си спечели правото да участва в груповата фаза на Шампионската лига. Този път отборът на Георги Миланов се справи с Йънг Бойс в плейофа след успех с 1:0 като гост преди седмица и такъв с 2:0 сега на реванша. Българският футболист остана сред резервите на домакините.

Руснаците бяха по-добрият тим на терена, но стигнаха до първия гол чак в 45-ата минута, когато Георгий Шенников прониза вратаря с левачката. Точно 20 минути по-късно московчани си отдъхнаха, след като Алан Дзагоев направи 2:0 и дойде време за отваряне на шампанското.

"Армейците" обаче са длъжници на своите привърженици и трябва да покажат успешна игра в групите, защото при предишните си четири поредни участия винаги оставаха последни.

ЦСКА (МОСКВА) - ЙЪНГ БОЙС 2:0
1:0 Шенников (45)
2:0 Дзагоев (65)

ЦСКА (Москва) продължава напред с общ резултат 3:0.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!