Дани Кики аут до края на сезона

Атакуващият футболист на Черно море Дани Кики ще пропусне оставащите мачове на "моряците" от сезона. Играчът е с разтежение в бедрото. Това стана ясно, след като премина през ехограф. Кики се контузи по време на двубоя със Септември и бе заменен принудително в 75-ата минута - само 14 минути, след като се появи като смяна на мястото на Мехди Фенуш. Така футболистът ще почива поне десетина дни, след което ще започне постепенни натоварвания.

Иначе отборът на Черно море продължава подготовката си за мача-реванш със Септември. Днес варненци проведоха своето занимание на стадион "Тича". В него взеха участие всички футболисти, като единствено Мариян Огнянов продължава да се готви по индивидуална програма.

След утрешната тренировка треньорът Илиан Илиев ще определи групата за мача със Септември. В четвъртък Черно море отпътува за София, където ще проведе последното си занимание преди срещата със столичани.

"Моряците" гостуват на Септември в петък от 17,30 часа във втория си мач от плейофите за определяне на местата от 7 до 10 в крайното класиране в Първа лига. В първия двубой "зелено-белите" победиха съперника с 2:1.