Великов: Надценихме Монтана, пропуснахме да решим първото място

Наставникът на Царско село Веселин Великов изрази съжаление, че неговият тим не успя да спечели домакинството си на Монтана и срещата приключи 1:1.

“Първото полувреме беше за Монтана. През второто вкарахме гол, изпуснахме още няколко ситуации и допуснахме гол.

Изпуснахме победата, с която пропуснахме да решим на 70-80 процента първото място. През първото полувреме надценихме Монтана, момчетата излязоха с по-голям респект. На почивката коригирахме нещата, не сме си казали нищо специално”, каза Великов по повод представянето на неговия тим, който остава лидер във Втора лига, но преднината на Царско село вече е само две точки пред Ботев (Враца) и три пред Локомотив (София).