Женско първенство по футбол: Лудогорец - Етър 3:0 /Почивка/

100% интрига във Втора лига - всички резултати от кръга!

Интригата във Втора лига е пълна след изиграването на дербито между Царско село и Монтана. Отборът на Веселин Великов поведе в резултата в 59-ата минута, но след мощен натиск гостите изравниха. По същото време Ботев (Враца) разби с 4:0 адаша си от Гълъбово и се доближи на две точки до "царете". Равенството между Царско село и Монтана е отлична новина и за Локомотив (София). Столичните "железничари" са на три точки от първото място в дивизията.
Царско село - Ботев Враца 1:2@@@Очевидно "царете" се намират в криза, след като само преди седмица, отново на домашна сцена, те посрещнаха единия от преките си конкуренти за първото място - Ботев (Враца), като допуснаха неприятно поражение с 1:2.
Локомотив София - Поморие@@@Иначе кръгът се откри вчера с "морското" дерби между Несебър и Черноморец (Балчик). Домакините спечелиха с 2:0 срещата, като със събраните 43 точки се доближиха само на три от четвъртия Монтана. Гостите от Белия град остават седми с 37 точки на сметката си. При всички положения обаче настроението и в двата отбора е спокойно, тъй мястото им в професионалния футбол и догодина е на 99% гарантирано.
 Царско село - Монтана@@@
Битката за оцеляване пък ще става все по-ожесточена, след като и Струмска слава, и Оборище (Панагюрище) не се отказват от голямата цел - да запазят професионалния си статут. Реално цели шест отбора отбора ще се борят за мястото си във Втора лига и наесен, като освен споменатите два, в това число влизат Поморие, Марица (Пловдив), Литекс и Локомотив (Горна Оряховица).