Вижте какво причини на Мемфис Депай този вратар (видео)

Тимът на Лион се разправи с 5:2 с Дижон като гост, а холандският нападател Мемфис Депай реализира първото попадение в срещата още в 4-ата минута. Не всичко обаче беше розово за бившия играч на ПСВ Айндховен и Манчестър Юнайтед в мача от Лига 1 в петък вечерта. В края на първото полувреме, когато резултатът все още бе 1:1, Депай бе направен за смях от вратаря на Дижон. Баптист Рейне получи топката от свой съотборник и трябваше да реагира бързо, тъй като Депай застрашително се бе насочил към него. Вратарят обаче не трепна и с впечатляващ хладнокръвен финт изпрати холандеца на земята.